Shell Niesiułków, MOP przy autostradzie A2

W marcu 2014 roku Global-MSI zakończyła montaż dwóch wiat dla koncernu paliwowego Shell. Stacja zlokalizowana jest w okolicy miejscowości Niesiułków, przy autostradzie A2. Pierwsza z wiat, to zadaszenie dla samochodów osobowych. Natomiast druga jest dedykowana wyłącznie dla ciężarówek.

Konstrukcja wiaty głównej to pięciosłupowe zadaszenie strefy tankowania, w skład której wchodzi dach, o nietypowym, trapezowym kształcie oraz łącznik pomiędzy sklepem. Wiata dla samochodów ciężarowych to konstrukcja pięciosłupowa, o pojedynczym przejeździe pomiędzy wysepkami paliwowymi. Obie  zaprojektowane zostały w technologii dwuposzyciowej.

Dostawa obejmowała konstrukcje wiat, kompletny system dachowy wraz z odwodnieniem oraz sufitem podwieszanym, który został wykonany z niskoprofilowanej blachy trapezowej. Na dachu zainstalowano system lin poręczowych, służących do bezpiecznej obsługi dachu wiaty w trakcie jej późniejszej eksploatacji.

Montaż wiat odbywał się zgodnie z naszym innowacyjnym systemem pracy, na poziomie podjazdu. Pozwala on wyeliminować pracę na wysokości i wydajnie skrócić proces inwestycyjny.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: +48 12 641 67 02 lub poczta@global-msi.pl