Usługi

Bogate doświadczenie Global-MSI w produkcji elementów z blach cienkich (od 0.5 do 3 mm) oraz nowoczesny park maszynowy jest podstawą naszej ugruntowanej pozycji na rynku kooperacji B2B. Nasz nowoczesny park maszynowy i bogata baza narzędziowa pozwala na precyzyjne wykonanie każdego produktu, a sam proces cechuje wysoka dbałość o szczegóły.

Nowoczesna maszyna typu kombi, stanowiąca połączenie serwoelektrycznej wykrawarki rewolwerowej z gilotyną kątową, daje nam pewność i precyzję wykonania, począwszy od wykroju detali na wykrawarce, poprzez rozcięcie arkusza za pomocą gilotyny, a skończywszy na automatycznym oznakowaniu każdego elementu. Wszystko wykonane w ciągu jednego procesu produkcyjnego. Oprogramowanie NC Express doskonale optymalizuje osadzanie elementów na rozkrawanym arkuszu, minimalizując odpady i efektywnie wykorzystując materiał wsadowy. Maksymalny wymiar obsługiwanych blach to 4000 x 1500 mm.

Nasza prasa krawędziowa o maksymalnej długości gięcia 4150 mm, posiada hydrauliczny systemem kompensacji ugięcia stołu (HCL), dający idealne kąty na pełnej długości gięcia. Oferujemy szeroką i w zasadzie nieograniczoną możliwość kształtowania profili, zarówno typowych jak i według indywidualnych projektów.

Sterowana numerycznie walcarka czterorolkowa stanowi dopełnienie zakresu naszych możliwości w kształtowaniu przestrzennym blach płaskich. Maksymalna długość walcowanych elementów to 3000 mm, przy promieniu gięcia zaczynającym się od 150 mm.

Wykonujemy następujące elementy architektoniczne:

  • obróbki dekarskie;
  • parapety;
  • obróbki blacharskie do budynków z obudową z płyt warstwowych;
  • systemy elewacyjne – kasetony, panele, blendy;
  • obudowy słupów i elementy wystroju wnętrz;

Wszystkie nasze produkty są idealnie zapakowane, oznakowane i przygotowane do załadunku za pomocą wózka widłowego.

Wykonujemy detale zarówno z materiału powierzonego, jak i własnego.

Z A P R A S Z A M Y     D O      W S P Ó Ł P R A C Y!